Hasičský tábor na oblíbeném místě Václavov u Oskavy

I díky dotaci SH ČMS jsme si mohli společně s dětmi opět užít dalšího hasičského tábora pořádaného naším SDH Dub nad Moravou na místě, na kterém jsme tábor v roce 2003 poprvé realizovali a v roce 2009 pokračovali mezinárodním táborem, a to na Václavově u Oskavy. Hotel je zasazen do krásné přírody, daleko od civilizace, zastavil se zde čas a proto se sem rádi vracíme.

Celkem se tábora zúčastnilo 76 dětí, 5 instruktorů a 6 vedoucích. Dále dvě skvělé zdravotnice a moje maličkost jako hlavní vedoucí! Počasí nám přálo, děti si užili krásných 11 dní, z toho jednu noc v lese, výlet na Rabštejn, připravili jsme se na branný závod, olympiádu, zastříleli jsme si, užili si i bazénu, spousty her a zábavy na diskotékách i karnevale při volbě MISS a MISSÁKA, no prostě závěr prázdnin jak mám být! Bylo rozdáno cca 100 medailí s cenami. 

FOTOGALERIE 1

FOTOGALERIE 2

Jako hlavní vedoucí tábora  vím, že bez sehraného týmu vedoucích a instruktorů by to nešlo, proto jim všem touto cestou děkuji a těším se všechny včetně dětí zase za rok a to v termínu 15.-25.7.2018 v Jánských koupelích na táborové základně hasičské školy ( www.uhs.cz )

Marcela Vystrčilová

Plníme porjekt Mladí hasiči 2017!