Podzim tradičně platí za období, kdy se kolektivy mladých hasičů věnují nejen brigádám, tedy úklidu či dobrovolničení, ale i výletům, soustředěním, i společné zábavě. Koukněme se na některé akce, kterými se můžete inspirovat i ve vašich kolektivech!

 

Kolínsko | Ve Velimi se uskutečnilo letní kino

22. listopadu se ve Velimi v sokolovně uskutečnilo letní kino. A jaký byl promítaný titul? Luca.

VÍCE O AKCI

Praha-Západ | Mladí hasiči z Jíloviště sázeli stromky

Vedoucí v Jílovišti si pro své mladé hasiče připravili procházku, během níž sbírali šišky a žaludy. Jaké bylo překvapení, když se v půli cesty zastavili, aby zasadili 125 sazenic dubů a buků! Za odměnu nesmělo chybět opékání špekáčků na konci procházky.

PODROBNOSTI O AKCI

Šumpersko | Výletování po Moravském krasu

Podzim je časem, který většina koletivů využívá k soustředěním a k výletům. Hasiči z Rájce vyrazili do Moravského krasu a podle fotek to vypadá, že si výlet užili!

FOTOGRAFIE Z VÝLETU

Vyškovsko | Výsadba v obci Otnice

Nové stromy vysázeli i mladí hasiči, kteří jsou členy SDH Otnice. Na obecním pozemku je nově šedesát stromů (duby, javory, lípy, břízy, oskeruše, jeřáby, jilmy) a ve svém příspěvku slibují, že v dalších letech budou v této činnosti pokračovat.

VÝSADBA OTNICKÝCH STROMKŮ

Brno-venkov | Ivančický hřbitov uklidili mladí hasiči

V Ivančicích se tamní mladí hasiči pustili v rámci brigády do úklidu starého židovského hřbitova. Jak hezky jim to odsýpalo, se můžete podívat na fotkách.

FOTOGRAFIE Z ÚKLIDU

Prostějovsko | První pomoc se v Brodku u Prostějova učí hravě!

Nejen tamní mladí hasiči, ale i dospělí se zúčastnili akce „Kdo neuteče, vyhraje!". Na figurantech, kteří byli věrohodně namaskováni, probíhalo ošetřování a poskytování první předlékařské pomoci. Akci za celou redakci velmi doporučujeme!

VÍCE INFORMACÍ O AKCI MH Z BRODKU

Prostějovsko | Výletování po Moravském krasu

Podzim je časem, který většina koletivů využívá k soustředěním a k výletům. Hasiči z Rájce vyrazili do Moravského krasu a podle fotek to vypadá, že si výlet užili!

FOTOGRAFIE Z VÝLETU

Praha | III. ročník Řeporyjských strašidýlek

Řeporyjští pokračují v akcích pro mladé hasiče i širší veřejnost. Tentokrát uspořádali akci, kdy se mezi děti vkradla strašidla! V již zavedených akcích budou tamní hasiči pokračovat - čím jiným, než Mikulášskou.

OHLÉDNUTÍ ZA STRAŠIDELNÝM VEČEREM