V individuálních disciplínách je dorost rozdělen do věkových kategorií - mladší (13-14 let), střední (15- 16 let) a starší (17 - 18 let).

Zahajovací disciplínou byl výstup na cvičnou věž a našemu dorostu se velice dařilo. Češky opravdu předvedly skvělé výkony. Polovina  z nich si vylepšila osobní rekord. Byla to všechna děvčata  v kategorii mladší - Karolína Lefnerová, Valentýna Homolková, Izabela Jurenková. V kategorii  střední pak Lucie Pomahačová a ve starších Klára Hulínská. Dorostenky zapsaly ve všech kategoriích historicky nejlepší součty časů do týmové soutěže a celkově se umístily na 3. místě. Ani dorostenci nezůstali pozadu. Osobní rekord si vylepšili Lukáš Flégr (mladší), Lukáš Bubeníček a Jan Šváb (střední) a Dominik Ševčík (starší) a výsledné časy do soutěže družstev stačili na bronzovou příčku.

Čtvrtek patřil běhu na 100 metrů s překážkami. Děvčata vybojovala celkové třetí místo, přičemž jsme v kategorii starších dorostenek byli svědky české radosti v podobě individuální medaile. Klára Hulínská se probojovala do finále a zde si doběhla pro bronzovou medaili! Finále těsně uniklo Izabele Jurenkové (4. místo v mladších), Apoleně Kasalové (4. místo ve středních). Také Češi si zapsali 3. místo. A opět jsme zaznamenali překonání osobních rekordů - Jakub Mikulík (mladší), Jiří Červinka a Lukáš Bubeníček (střední) a Dominik Ševčík (starší).

V pátek jsou na programu štafety 4 x 100 metrů s překážkami.

Přenos můžete sledovat na www.firetv.cz

Aktuální informace najdete na https://www.facebook.com/sdruzenihasicu/