Poslední den Mistrovství ČR dorostu v požárním sportu patřil kolektivním disciplínám. Nejprve družstva startovala ve štafetě na 4 x 100 metrů, při které závodníci postupně překonají domeček/dorostenky překážku s oknem, překonají kladinu, seberou hadice, které připojí na rozdělovač a na proudnici, následně ji v pásmu odpojení odpojí a na posledním úseku je přenášen hasicí přístroj na podložku. Mezi dorostenkami byla nejrychlejší děvčata z SDH Úněšov (60,96 s) před středočeskými týmy Střezimíř (64,02 s) a Písková Lhota (64,98 s). V kategorii dorostenců zvítězil tým SDH Skuteč (58,16 s). Shodným časem 60,04 s se na druhém místě umístily týmy Pískové Lhoty a Bludova.

Před poslední disciplínou, kterou byl požární útok, na medailové pozice mezi dorostenci mohlo pomýšlet hned několik týmů a  mezi dorostenkami byla hned tři družstva se shodným počtem bodů na průběžném třetím místě - Písková Lhota, Morkovice a Nová Ves. Nejrychleji jej  zvládli kluci ze středočeské Pískové Lhoty (27,52 s) před Skutčí (27,90 s) a PS Mělník (27,93 s).

Mezi dorostenkami  zvládla požární útoky nejlépe děvčata z Výčap (Kraj vysočina) před Pískovou Lhotou a Karlinkami (Liberecký kraj).

V celkovém součtu bodů se novými mistry republiky dorostu v požárním sportu stali domácí závodníci z SDH Skuteč před Pískovou Lhotou a Oznicí.

V kategorii dorostenek zvítězila děvčata ze středočeské Pískové Lhoty před Úněšovem (Plzeňský kraj) a SDH Výčapy (Kraj Vysočina).