Mistrovství ČR hry Plamen:

Startovní
číslo

Kraj OSH SDH
1 Olomoucký Šumperk Bludov
2 Moravskoslezský Ostrava Michálkovice
3 Ústecký Litoměřice Brozany nad Ohří
4 Plzeňský Plzeň - sever Manětín
5 Praha Praha Dolní Měcholupy
6 Středočeský Nymburk Písková Lhota
7 Pardubický Ústí nad Orlicí Dolní Dobrouč
8 Karlovarský Karlovy Vary Žlutice
9 Jihomoravský Blansko Bořitov
10 Jihočeský Jindřichův Hradec Stráž nad Nežárkou
11 Liberecký Semily Jablonec nad Jizerou
12 Zlínský Vsetín Oznice
13 Středočeský Benešov Střezimíř
14 Vysočina Žďár nad Sázavou Velké Meziříčí
15 Královéhradecký Hradec Králové Chlumec nad Cidlinou

 

Mistrovství ČR dorostu SH ČMS v požárním sportu:

Dorostenci
Startovní
číslo
Kraj OSH SDH
1 Ústecký Louny Cítoliby
2 Vysočina Žďár nad Sázavou Velké Meziříčí
3 Zlínský Zlín Pohořelice
4 Moravskoslezský Ostrava Nová Ves
5 Olomoucký Šumperk Bludov
6 Karlovarský Cheb Teplá
7 Středočeský Benešov Střezimíř
8 Jihočeský České Budějovice Dolní Bukovsko
9 Středočeský Kolín Klučov
10 Plzeňský Plzeň - sever Manětín
11 Praha Praha Stodůlky
12 Liberecký Liberec Stráž nad Nisou
13 Jihomoravský Blansko Senetářov
14 Pardubický    
15 Královéhradecký Jičín Brada - Rybníček

 

Dorostenky
Startovní
číslo
Kraj OSH SDH
1 Karlovarský Karlovy Vary Dalovice
2 Vysočina Třebíč Jaroměřice nad Rokytnou
3 Středočeský Nymburk Písková Lhota
4 Moravskoslezský Opava Těškovice
5 Praha Praha Řeporyje
6 Olomoucký Šumperk Bludov
7 Ústecký Ústí nad Labem Božtěšice
8 Plzeňský Plzeň - sever Úněšov
9 Středočeský Benešov Střezimíř
10 Liberecký Semily Bozkov
11 Královéhradecký Trutnov Horní Lánov
12 Jihočeský České Budějovice Dolní Bukovsko
13 Pardubický    
14 Zlínský Kroměříž Morkovice
15 Jihomoravský Blansko Senetářov

 

Dorostenci - jednotlivci
St.
číslo
Kraj OSH SDH Jméno, příjmení
kategorie mladší:
1 Ústecký Litoměřice Křešice Radek Sibera
2 Vysočina Havlíčkův Brod Veselý Žďár Karel Kulja
3 Zlínský Kroměříž Pačlavice Vojtěch Kaňa
4 Moravskoslezský Opava Kyjovice Filip Němec
5 Olomoucký Olomouc Dub nad Moravou Roman Kopeček
6 Karlovarský Karlovy Vary Nová Role Dominik Svoboda
7 Středočeský Praha - západ Středokluky Ondřej Kubů
8 Jihočeský České Budějovice Týn nad Vltavou Ondřej Bouška
9 Plzeňský Plzeň - sever Horní Bělá Jiří Kupka
10 Praha Praha Letňany Vojtěch Hospodka
11 Liberecký Jablonec nad Nisou Lučany nad Nisou Matěj Šruma
12 Jihomoravský Blansko Petrovice u Blanska Jiří Stehlík
13 Pardubický      
14 Královéhradecký Rychnov nad Kněžnou Olešnice Jakub Hovorka
kategorie střední:
15 Ústecký Louny Lubenec Stanislav Zatloukal
16 Vysočina Pelhřimov Jetřichovec Lukáš Míka
17 Zlínský Vsetín Francova Lhota Marek Šuta
18 Moravskoslezský Frýdek - Místek Nošovice Vojtěch Zajac
19 Olomoucký Přerov Býškovice Lukáš Lesák
20 Karlovarský Cheb Teplá Filip Hemza
21 Středočeský Rakovník Skryje Michal Špaček
22 Jihočeský Tábor Červené Záhoří Matěj Kubálek
23 Plzeňský Plzeň - jih Dobřany Jan Šváb
24 Praha Praha Horní Měcholupy Vojtěch Andrlík
25 Liberecký Liberec Stráž nad Nisou Tomáš Radostný
26 Jihomoravský Blansko Žernovník Štěpán Kašparec
27 Pardubický      
28 Královéhradecký Jičín Brada - Rybníček Pavel Válek
kategorie starší:
29 Ústecký Litoměřice Litoměřice Zdeněk Pergl
30 Vysočina Havlíčkův Brod Dobrá u Přibyslavi Patrik Pejzl
31 Zlínský Uherské Hradiště Vlčnov Jakub Novák
32 Moravskoslezský Frýdek - Místek Frýdek Tomáš Žurovec
33 Olomoucký Přerov Paršovice Jan Tureček
34 Karlovarský xxx xxx xxx
35 Středočeský Benešov Načeradec Karel Doubek
36 Jihočeský České Budějovice Lišov František Steinbauer
37 Plzeňský Plzeň - jih Hradec u Stoda Lukáš Snášel
38 Praha Praha Písnice Filip Trachta
39 Liberecký Jablonec nad Nisou Lučany nad Nisou Filip Haltuf
40 Jihomoravský Brno - venkov Kuřim Jiří Přikryl
41 Pardubický      
42 Královéhradecký Trutnov Bílá Třemešná Miroslav Mareček

 

Dorostenky - jednotlivkyně
St.
číslo
Kraj OSH SDH Jméno, příjmení
kategorie mladší:
1 Karlovarský xxx xxx xxx
2 Vysočina Žďár nad Sázavou Ruda Kateřina Mašková
3 Středočeský Praha - západ Zahořany Tereza Šafářová
4 Moravskoslezský Bruntál Staré Heřminovy Ester Žišková
5 Praha Praha Dolní Měcholupy Kristýna Vojtová
6 Olomoucký Šumperk Bludov Vendula Čermáková
7 Ústecký Litoměřice Křešice Klára Hudcová
8 Plzeňský Klatovy Dešenice Lucie Ledvinová
9 Liberecký Semily Jablonec nad Jizerou Veronika Jonová
10 Královéhradecký Jičín Nová Paka Magdaléna Pospíšilová
11 Jihočeský České Budějovice Strážkovice Pavla Máchová
12 Pardubický      
13 Zlínský Vsetín Oznice Klára Kociánová
14 Jihomoravský Blansko Bořitov Simona Páralová
kategorie střední:
15 Karlovarský Karlovy Vary Žlutice Štěpánka Horská
16 Vysočina Havlíčkův Brod Dobrá u Přibyslavi Apolena Kasalová
17 Středočeský Praha - východ Křížkový Újezdec Vendula Muziková
18 Moravskoslezský Frýdek - Místek Raškovice Anežka Švrčková
19 Praha Praha Horní Měcholupy Kateřina Aulická
20 Olomoucký Olomouc Trusovice Dana Krabicová
21 Ústecký Teplice Lhenice Jana Capoušková
22 Plzeňský Klatovy Klenová Natálie Presslová
23 Liberecký Semily Poniklá Sandra Šperlová
24 Královéhradecký Trutnov Hajnice Natálie Langerová
25 Jihočeský Tábor Oltyně Natálie Máchalová
26 Pardubický      
27 Zlínský Vsetín Vigantice Veronika Sklářová
28 Jihomoravský Blansko Sychotín Klára Pařízková
kategorie starší:
29 Karlovarský Cheb Křižovatka Nikola Šmatová
30 Vysočina Havlíčkův Brod Dobrá u Přibyslavi Gabriela Szendreiová
31 Středočeský Benešov Kvasejovice Klára Hulínská
32 Moravskoslezský Frýdek - Místek Frýdek Nikola Pětrošová
33 Praha Praha Zličín Kateřina Císařová
34 Olomoucký Olomouc Moravský Beroun Sandra Červinková
35 Ústecký Ústí nad Labem Mojžíř Tereza Opavová
36 Plzeňský Klatovy Malechov Lucie Tůmová
37 Liberecký Liberec Radimovice Anna Rozkovcová
38 Královéhradecký Trutnov Hajnice Barbora Packová
39 Jihočeský České Budějovice Chrášťany Veronika Kalinová
40 Pardubický      
41 Zlínský Vsetín Semetín Simona Krampotová
42 Jihomoravský Vyškov Topolany Monika Brunclíková

 

logo 2017