DOROSTENCI JEDNOTLIVCI

Startovní číslo Kraj Okres SDH Jméno, příjmení
Kategorie mladší dorostenci: 
1. Středočeský Kutná Hora Uhlířské Janovice Stanislav Procházka
2. Ústecký Teplice Lhenice Daniel Petrlík
3. Moravskoslezský Frýdek - Místek Kozlovice Jáchym Červenka
4. Praha Praha Zličín David Procházka
5. Karlovarský Sokolov Kynšperk nad Ohří Matěj Mlejnek
6. Vysočina Jihlava Stará Říše Ondřej Tichý
7. Olomoucký Olomouc Hlubočky Matyáš Hofírek
8. Zlínský Zlín Pohořelice Ondřej Vančík
9. Pardubický Ústí nad Orlicí Dolní Třešňovec Lukáš Černý
10. Královéhradecký Trutnov Dubenec Michal Novotný
11. Liberecký Jablonec nad Nisou Lučany nad Nisou Tomáš Engel
12. Jihočeský České Budějovice Olešník Tomáš Macho
13. Jihomoravský Znojmo Skalice Michal Vespalec
14. Plzeňský Tachov Stříbro Omar Mohamed Badavy
         
Kategorie střední dorostenci: 
15. Královéhradecký Hradec Králové Chlumec nad Cidlinou Jan Svatoň
16. Liberecký Liberec Frýdlant Václav Berka
17. Jihočeský Jindřichův Hradec Dolní Žďár Ondřej Novák
18. Jihomoravský Hodonín Těmice Vojtěch Prachař
19. Plzeňský Plzeň - jih Letkov SPORT Tadeáš Voříšek
20. Středočeský Rakovník Lužná Radek Václav Ullrich
21. Ústecký Litoměřice Vědomice Michal Jindrák
22. Moravskoslezský Opava Hněvošice Jakub Pustelník
23. Praha Praha Dolní Měcholupy Juraj Pčolinský
24. Karlovarský Karlovy Vary Dalovice Ješek Peterka
25. Vysočina Třebíč Budíkovice Matěj Rybár
26. Olomoucký Prostějov Horní Štěpánov Michael Přikryl
27. Zlínský Vsetín Prostřední Bečva Štěpán Vardžák
28. Pardubický Svitavy Hradec nad Svitavou František Šperka
         
Kategorie starší dorostenci: 
29. Karlovarský Karlovy Vary Dalovice Tomáš Karas
30. Vysočina Havlíčkův Brod Ždírec nad Doubravou Jan Štefáček
31. Olomoucký Přerov Milotice nad Bečvou Šimon Šuba
32. Zlínský Vsetín Hutisko - Solanec Lukáš Maléř
33. Pardubický Ústí nad Orlicí Choceň Patrik Filip
34. Královéhradecký Jičín Valdice Jakub Voháňko
35. Liberecký Liberec Radimovice Šimon Svátek
36. Jihočeský Tábor Tábor Mikoláš Mihál
37. Jihomoravský Znojmo Hodonice Petr Buchta
38. Plzeňský Plzeň - sever Manětín Jakub Pirner
39. Středočeský Beroun Zaječov Jakub Skácel
40. Ústecký Teplice Lhenice Dominik Petrlík
41. Moravskoslezský Opava Těškovice Lukáš Nosek
42. Praha Praha Řepy Jan Šimek

 

DOROSTENKY JEDNOTLIVKYNĚ 

Startovní číslo
Kraj Okres SDH Jméno, příjmení
Kategorie mladší dorostenky: 
1. Zlínský Vsetín Valašská Polanka Barbora Bajzová
2. Liberecký Liberec Chrastava Šárka Schveigerová
3. Jihočeský Prachatice Lhenice Terezie Bláhová
4. Středočeský Mělník Tuhaň Denisa Dorážková
5. Olomoucký Olomouc Moravský Beroun Martina Kozelková
6. Karlovarský xxx xxx xxx
7. Moravskoslezský Ostrava Heřmanice Tereza Jakobovská
8. Ústecký Litoměřice Hrobce Kateřina Nováková
9. Pardubický Svitavy Moravská Chrastová Anežka Stupková
10. Plzeňský Tachov Planá Bára Kadlecová
11. Praha Praha Zličín Adéla Sčobáková
12. Vysočina Havlíčkův Brod Nová Ves u Světlé Natálie Vávrová
13. Jihomoravský Blansko Němčice Alena Sotolářová
14. Královéhradecký Jičín Vrchovina Nela Kuchtová
         
Kategorie střední dorostenky: 
15. Plzeňský Plzeň - sever Horní Hradiště Viktorie Šmídlová
16. Praha Praha Letňany Lucie Nováková
17. Vysočina Jihlava Dolní Cerekev Adéla Konířová
18. Jihomoravský Znojmo Výrovice Eva Vlčková
19. Královéhradecký Trutnov Dubenec Amálie Brožová
20. Zlínský Zlín Újezd Anna Karpielová
21. Liberecký Liberec Radimovice Veronika Kreysová
22. Jihočeský České Budějovice Nedabyle Petra Vávrová
23. Středočeský Příbram Březové Hory Zuzana Smíšková
24. Olomoucký Olomouc Řídeč Adéla Žouželková
25. Karlovarský Karlovy Vary Dalovice Viktorie Denková
26. Moravskoslezský Ostrava Svinov Petra Mazzolini
27. Ústecký Ústí nad Labem Mojžíř Anežka Bobková
28. Pardubický Ústí nad Orlicí Letohrad - Kunčice Adéla Majvaldová
         
Kategorie starší dorostenky: 
29. Olomoucký Přerov Vysoká Ludmila Krčmářová
30. Karlovarský Sokolov Kynšperk nad Ohří Jarmila Budiská
31. Moravskoslezský Opava Neplachovice Kateřina Kořistková
32. Ústecký Litoměřice Bechlín Tereza Macková
33. Pardubický Ústí nad Orlicí Mladkov Nela Michalčáková
34. Plzeňský Plzeň - jih Dobřany Anna Umnerová
35. Praha xxx xxx xxx
36. Vysočina Jihlava Dolní Cerekev Julie Nováková
37. Jihomoravský Brno - město Vinohrady Klára Malíková
38. Královéhradecký Jičín Slatiny Zuzana Zubrová
39. Zlínský Zlín Malenovice Alžběta Konečná
40. Liberecký Liberec Vesec Vendula Chlomková
41. Jihočeský Český Krumlov Prostřední Svince Lucie Křížová
42. Středočeský Rakovník Skryje Michala Součková

 

web banner dorost