ČESKÝ DEN PROTI RAKOVINĚ 22. ročník celonárodní sbírky 

Liga proti rakovině Praha letos pořádá svou tradiční veřejnou sbírku

ve středu 16. května.

Již devět let s Ligou spolupracují některé sbory Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska. V loňském roce se zapojilo 90 sborů, které svou nezištnou pomocí přispěly na konto sbírkového účtu Ligy 541 455 Kč. DĚKUJEME!

I díky této spolupráci loňská sbírky vynesla rekordních 18 843 915 Kč!  Věříme, že se pravidelní spolupracovníci zapojí i letos a doufáme, že se najdou noví. V letošním roce je sbírka zaměřena na rakovinu tlustého střeva a konečníku, proto každý dárce, který si za 20 Kč koupí kytičku, dostane i letáček s informacemi, jak se tomuto onemocnění vyhnout, případně jak zachytit nemoc v časném stadiu.

Věřte, že:

  • Prodávat kytičky a rozdávat preventivní letáky je snadnější, než si myslíte.
  • Neprodané kytičky vracíte zpět. Na množství prodaných kytiček nezáleží - význam má každá prodaná kytička a rozdaný leták!
  • Materiál pro sbírku vám přivezeme na vámi určené místo, po sbírce si přijedeme pro neprodané kytičky i použité peněžní vaky.
  • Vybrané peníze se odevzdávají na pobočky České pošty.
  • Slibujeme dobrý pocit, že jste pomohli prospěšné věci!

Přihlášky a bližší informace: Jana Mauleová – tel.: 603 546 116, www. cdpr.cz Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Předem Vám děkujeme za spolupráci a ochotu pomáhat!