Začátkem května 2. – 3. 5. 2019 proběhne na hasičské stanici v Ostravě-Porubě již 9. ročník Otevřeného akademického mistrovství České republiky v požárním sportu. Mistrovství je určeno pro studenty prezenčního a kombinovaného studia vysokých škol z ČR i ze zahraničí a pro tři nejlépe hodnocené střední školy (resp. družstva) ze Středoškolského mistrovství ČR v požárním sportu. Každou školu/univerzitu může reprezentovat min. 1 a max. 8 soutěžících v jedné kategorii (ženy, muži).

Pořadateli jsou Studentský klub požárního sportu ve spolupráci s Vysokou školou báňskou – Technickou univerzitou Ostrava a její Fakulta bezpečnostního inženýrství, Sdružením hasičů Čech, Moravy a Slezska, Hasičským záchranným sborem Moravskoslezského kraje, Českou asociací akademických technických sportů a městem Ostrava.

Mistrovství proběhne v areálu hasičské stanice HZS MSK Ostrava-Poruba, Martinovská 36/1622 (49°50'32.934"N, 18°11'3.506"E).

Bližší informace naleznete na https://www.fbi.vsb.cz/cs/o-fakulte/pozarni-sport/ nebo www.facebook.com/akademicke.mistrovstvi.v.pozarnim.sportu.

Přihlašování probíhá do 26. 4. 2019. Oproti předchozím ročníkům proběhla změna v přihlašování, bližší informace naleznete na webových stránkách.

V případě jakýchkoliv dotazů piště na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..