Rádi bychom Vás pozvali na Otevřené akademické mistrovství ČR v požárním sportu, které proběhne ve dnech 1. – 2. května 2024. Akce se uskuteční na hasičské stanici v Ostravě-Porubě na adrese Martinovská 1622/36, 708 00 Ostrava-Poruba, (49°50'35.254"N, 18°11'0.446"E).

Mistrovství je určeno pro studenty prezenčního a kombinovaného studia vysokých škol, vyšších odborných a středních škol z ČR a ze zahraničí a také pro další pozvané závodníky. Informace naleznete také na https://www.fbi.vsb.cz/cs/o-fakulte/pozarni-sport/amps/ a https://www.facebook.com/akademicke.mistrovstvi.v.pozarnim.sportu.

Přihlašování probíhá do 26. 4. 2024. V případě jakýchkoliv dotazů piště na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Pořadateli jsou ČAATS, z. s. Klub technických sportů - Studentský klub požárního sportu, p. s. ve spolupráci s Vysokou školou báňskou – Technickou univerzitou Ostrava a její Fakulta bezpečnostního inženýrství, Sdružením hasičů Čech, Moravy a Slezska, Hasičským záchranným sborem Moravskoslezského kraje, Českou asociací akademických technických sportů a městem Ostrava.

PŘIHLÁŠKA - KE STAŽENÍ

PROPOZICE - KE STAŽENÍ

PLAKÁT - KE STAŽENÍ

LOGO - KE STAŽENÍ

ZÁŠTITA - JAN DOHNAL